iti@iti-cnc.pl

OFERTY PRACY

O Nas Instytut Technologii Innowacyjnych

Instytut Technologii Innowacyjnych jest firmą, której korzenie sięgają lat 90' ubiegłego wieku. W tym czasie przechodziliśmy wiele transformacji, rozwijaliśmy się, zdobywaliśmy doświadczenie. W ciągu ostatnich dwóch lat firma przeszła dużą modernizację - wzbogaciliśmy się o nowe maszyny i nowych pracowników.

Dzisiaj jesteśmy prężnym, zgranym zespołem, który podejmie się każdego wyzwania w dziedzinie obróbki skrawaniem. Lubimy niebanalne zlecenia i cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Jednocześnie gwarantujemy profesjonalizm oraz terminowość realizowanych prac.

Z powodzeniem współpracujemy z firmami z branży energetyki wodnej (referencje).  Specjalizujemy się w krótkich seriach o wysokim stopniu skomplikowania obrabianych elementów. Mamy duże doświadczenie w obróbce takich elementów jak wirniki, łopaty turbin czy elementy napędów silników okrętowych. Stawiamy na trwałe relacje biznesowe oparte na mądrej współpracy i obustronnej satysfakcji.

Nasi pracownicy mają doświadczenie w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży medycznej, motoryzacyjnej, środowiska naukowego oraz wojska.

Posiadamy rozległy park maszynowy pozwalający na obróbkę elementów do 2m rozpiętości, przy dokładności do setnych części milimetra.

Doświadczeni projektanci i profesjonalni operatorzy tworzą sprawny zespół, z którym będzie się Państwu współpracowało z przyjemnością.